Uart // Uncurated Art

Uncurated art, tai vizualiojo meno platforma siekianti suburti kylančius Lietuvos kūrėjus ir suteikti galimybę nevaržomai dalintis savo darbais. Čia galite rasti paveikslų, grafikos ir keramikos kūrinių, taip pat printų su fotografijomis ir iliustracijomis. Ši platforma yra atvira visiems meno mylėtojams, skatiname Jus atrasti ir būti atrastais!
Atvira Meno Platforma, paveikslai
PRISIJUNK PRIE UART BENDRUOMENĖS
Mūsų Rekomendacijos
Simono Norbuto paroda „Imago Dei“
KKKC II aukšto galerijoje
Skaityti
Kai Yoda ir Virgile Ittah paroda „No History of Its Own“
Vieno kūrinio galerija „Apiece“. Nuotraukos: Laurynas Skeisgiela
Skaityti
Juozo Kazlausko fotografijų paroda „Baltoji tyla“
Vilniaus fotografijos galerijoje
Skaityti
Previous
Next
Uncurated meno platformoje talpinami printai, paveikslai, grafika, skulptūra, keramika ir dizaino objektai. Kviečiame jus prisijungti ir nevaržomai dalintis savo kūryba. Norime sukurti patogų ir nevaržomą dialogą tarp pirkėjo ir kūrėjo ir padėti atsiskleisti kylantiems talentams, taip Uncurated skatina pažinimą ir supaprastina paieškos procesą.
Meno kūriniai yra autentiški ir originalūs, kiekvienas meno mylėtojas gali atrasti būtent jam tinkantį kūrinį. Uncurated platforma sieka suburti kylančius vizualiojo meno kūrėjus po vienu stogu, taip pat pabrėžiant jų darbų įvairovę ir pasirinkimą pirkėjui. Siūlome paprastą atsiskaitymo būdą, patogų pristatymą ir gausų pasirininkimą!